Hizmetlerimiz

Düğün & Davet

previous arrow
next arrow

Slider

Davetlerinizde profesyonel hizmet sunmak ve hayatınızdaki özel anları daha da özel kılmak için ;

Siz değerli misafirlerimize istediğiniz mekandan seçtiğiniz pastaya, süslemeden konuk ikramlarına, enfes mönülerden sınırsız eğlenceye kadar her şeyi sizin için planlıyor, düğününüzü unutulmaz kılıyoruz.

İstekleriniz ne olursa olsun her isteğe ve zevke göre seçenekleri mümkün hale getiriyoruz.

Kongre & Toplantı

previous arrow
next arrow

Slider

Kongre, konferans, seminer, bayi toplantıları gibi organizasyonlar; bilgi akışının kolay ve sağlıklı gerçekleştiği, tanışma ve karşılıklı ilişkileri geliştirmenin en uygun olduğu ortamlardır.

Kongre hazırlıklarını yapmak ve bayilerinizi toplantılara hazırlamak, gerekli bilgileri ilgililere ulaştırmak, bu toplantıların periyodik takibini sağlamak ve A’dan Z’ye tüm ihtiyaçları gidermek ADDRESS ORGANİZASYON’un görevidir.

 
 

İşyeri Açılışları

previous arrow
next arrow

Slider

Açılış organizasyonlarınızda davetli listenizin hazırlanmasından LCW takibine, bina-cephe-vitrin süslemesinden ses ve ışık sistemine, sanatçı temini ve kokteyl alanından servis ekipmanlarıyla ikramların hazırlanıp leziz bir şekilde sunumuna kadar tüm detaylarla ayrı ayrı ilgileniyoruz. Sizlere de davetlilerinizi sıcak, samimi bir ortamda karşılayıp ağırlamanın keyfini çıkarmak kalıyor.

 
 

Süsleme & Dekorasyon

previous arrow
next arrow

Slider

Address Organizasyon ihtiyacınız olacak her türlü dekorasyon & süsleme çalışmalarınızda size yaratıcı ekibiyle hesaplı ve gösterişli bir görünüm için yardımcı olacaktır. Neler yapabileceğimizin bir sınırı olmaması bizi sizden çok daha fazla heyecanlandırıyor.