Hizmetlerimiz

Düğün & Davet

[smartslider3 slider=2]

Davetlerinizde profesyonel hizmet sunmak ve hayatınızdaki özel anları daha da özel kılmak için ;

Siz değerli misafirlerimize istediğiniz mekandan seçtiğiniz pastaya, süslemeden konuk ikramlarına, enfes mönülerden sınırsız eğlenceye kadar her şeyi sizin için planlıyor, düğününüzü unutulmaz kılıyoruz.

İstekleriniz ne olursa olsun her isteğe ve zevke göre seçenekleri mümkün hale getiriyoruz.

Kongre & Toplantı

[smartslider3 slider=3]

Kongre, konferans, seminer, bayi toplantıları gibi organizasyonlar; bilgi akışının kolay ve sağlıklı gerçekleştiği, tanışma ve karşılıklı ilişkileri geliştirmenin en uygun olduğu ortamlardır.

Kongre hazırlıklarını yapmak ve bayilerinizi toplantılara hazırlamak, gerekli bilgileri ilgililere ulaştırmak, bu toplantıların periyodik takibini sağlamak ve A’dan Z’ye tüm ihtiyaçları gidermek ADDRESS ORGANİZASYON’un görevidir.

 
 

İşyeri Açılışları

[smartslider3 slider=4]

Açılış organizasyonlarınızda davetli listenizin hazırlanmasından LCW takibine, bina-cephe-vitrin süslemesinden ses ve ışık sistemine, sanatçı temini ve kokteyl alanından servis ekipmanlarıyla ikramların hazırlanıp leziz bir şekilde sunumuna kadar tüm detaylarla ayrı ayrı ilgileniyoruz. Sizlere de davetlilerinizi sıcak, samimi bir ortamda karşılayıp ağırlamanın keyfini çıkarmak kalıyor.

 
 

Süsleme & Dekorasyon

[smartslider3 slider=5]

Address Organizasyon ihtiyacınız olacak her türlü dekorasyon & süsleme çalışmalarınızda size yaratıcı ekibiyle hesaplı ve gösterişli bir görünüm için yardımcı olacaktır. Neler yapabileceğimizin bir sınırı olmaması bizi sizden çok daha fazla heyecanlandırıyor.